Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krasavec z internetu

11. 2. 2007
Budu vám vyprávět, jak jsem potkala svoji lásku. Je to sice neuvěřitelný, ale pravdivý. Moje kamarádka Linda pořád lovila nějaký kluky na internetu. Znáte to, napíše, že je krásný, holky na něj letí a nakonec rande dopadne katastrofou. Linda se, ale nevzdávala a hledala dál.
Nechápala jsem její úsilí, pravá láska se přece na chatu nehledá. Když mi začala vykládat, jak si teď píše s nějakým úžasným klukem, nevěřícně jsem vrtěla hlavou. Měli se druhý den seznámit. Linda mě pořád přesvědčovala, ať jdu s ní a nakonec mě přemluvila.
Když jsme čekaly na smluveném místě, litovala jsem toho, že jsem tu. Najednou jsem ho uviděla! Byl krásný! Měl nejúžasnější čokoládový oči a sladký úsměv! :0) A opravdu zamířil k nám. Prošli jsme celý město a já jsem z něho byla celá vedle. Vůbec se nevytahoval a byl moc milý. Bohužel i Linda z něho byla celá pryč.
Když jsem šla večer spát, nemohla jsem přestat na něho myslet. Nejhorší bylo, že to byl Lindin úlovek, i když spolu zatím nechodili. Najednou mi zapípala SMS a já jsem si ji přečetla. Psal mi ON! "Ahoj Kristy! Jak se máš? Nechceš zítra někam vyrazit?" Já okamžitě odepsala, že ano. Druhý den byl úžasný, i když bez políbení...
Nakonec to dopadlo tak, že jsme za 3 dny spolu začali chodit. Linda se naštěstí na nás nezlobila. A teď už budu se svým miláčkem rok a půl! A jsem s ním moc šťastná!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

blázínek majdík :DD

(Mája, 2. 10. 2012 22:07)

jůů to je krásný .. moc vám to přeji :) dokonalej příběh ... :D :D

NO........................

(Josefína a Majdašmajda, 16. 2. 2010 18:57)

Divný že se ta holka nenaštvala..........ale určitě to byl pedofil.............že?

Re: NO........................

(anonymka, 8. 7. 2012 20:42)

co ty o tom můžeš vědět? :P

Být tebou tak tenhle článek smažu

(Lucíík, 17. 3. 2011 12:24)

Já bych nešla se svojí kamarádkou na setkání a ani bych jí sama já nezavolala kdybych mněla jít na setkání já.No a pak mnějte nej.kamarádky tohle znám.Sviňě dnes je nejlepší mít spíš kamarády než kamarádky.Jo a ještě něco kdyby mi napsal kamarádky kluk tak jí okamžitě volám a ukážu jí to a určitě bych mu hned neodepisovala

Jůů

(NiCoLkA, 4. 5. 2009 19:49)

Tohle sem prožila i ja:)a bylo to moc krásný i dyž nás nikdo nechápal a říkali si že láska přes net nejde..ae mi sme věděli svý de..prostě "kdo nepozná nepochopí"i dyž sme měli moc velké trápení naše láska byla velká moc sem ho milovala a pořád miluji..:)

uvěřit?

(hhh, 23. 3. 2009 19:03)

je to jako něco, co se už stalo...něco co sem sma prožila, je to úžasné. Nějak tak sem s ejá seznámmila s mím miláčke... budeto třičtvrtě roku co sme spolu... láska přez internet??? psech...co si to namlouváš!? ... říkaj všichni, ale láska, která vydrží být od sebe dál... je opravdová láska :) Strašně ti to přeju :)

-...-

(klaudiaaa, 25. 12. 2008 12:00)

je to pjeknee..ani ja by som sa nehnevala..ved ked k sebe patria nech je aspon niekto stastny....ne?...:)

příběh

(Pavla, 21. 3. 2008 13:41)

tak to moje kamarádky by asi byla naštvaná

..

(Hanii, 8. 12. 2007 14:01)

Nic takové jsem ještě nezažila, popravdě ani v to moc nevěřím, ale všude jsou výjimky .. a vám se poštěstilo .. jenom vám to přeju .. ano vím říkáš si .. že tě ani neznám, to ne .. ale vím jaké to je nemít tu svou lásku .. a každý máme právo na tu opravdovou a být šťastný .. já to zrovna postrádám, ale ták .. to je už vedlejší .. jenom vám držím palečky .. :)

Krasavec z internetu

(fuflik, 29. 9. 2007 11:13)

Nadpis je zajímavý, ale krása neníá všechno, naopak se může stát. Měla bys víc koukat, jaký ten člověk JE.
Člověk má být taková, jaká je, a když není takový jaký je, tak nemá být to co není, jak v mnoha případech je. !!! (Snad jsem nezkomolila slova pana Wericha)

Přes síť

(Kristýnka, 25. 7. 2007 13:31)

Ani já jsem nevěřila na lásku díky netu.. Proto jsem tam ani žádnou nehledala - ale ona přišla sama.. S miláčkem jsme se potkali na jednom chatu, hrozně jsme zamilovali a dnesk už jsme spolu pěknej čas... Kubík je to nejlepší co mně mohlo potkat.. *in love*

fffffffffffffffffffff

(Lída, 16. 2. 2007 22:19)

Mocimky ale mocinky pěkné

Krása

(Dominika, 16. 2. 2007 22:05)

Je to tu moc heezký!!!!!