Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znovu nalezená láska

11. 2. 2007

Dovolená na Djerbě byla krásná, potkala jsem tam úžasného kluka Vojtu, se kterým jsem po pěti dnech začala chodit. Už první den, co jsme se potkali a začali spolu mluvit, jsem k němu cítila něco zvláštního a pak to bylo čím dál lepší...
Chodili jsme spolu na pláž, na večerní diskotéky a všude jsme byli pořád spolu. Bylo to tak krásné, že jsem se bála dne, kdy všechna takhle krása skončí. Ale jednou to přijít muselo a byl tady čas odletu. Věděla jsem, že už ho asi nikdy neuvidím, protože jsme každý z jiného konce republiky, ale všechno bylo jinak, než jsem si přála a museli jsme se rozloučit. Oba jsme spolu plakali a slíbili jsme si, že na sebe nikdy nezapomeneme.
Když jsem přijela domů, čekal mě nástup na novou školu. Bylo mi všechno jedno, pořád jsem měla v hlavě jen Vojtu. Nic se mi nedařilo, začala jsem se uzavírat sama do sebe a měla jsem strašné problémy ve škole. Rodiče - s těmi jsem se začala taky pořád hádat a vyčítat jim, co se jen dalo, někdy mi jich bylo až líto.
Jednou přišla naše třídní profesorka do třídy a řekla, že k nám do třídy bude chodit nový žák, který se přistěhoval zdaleka a máme se k němu snažit být co nejvlídnější. Pak ho zavolala a do dveří vešel on - byl to můj VOJTA. Můj život se rázem změnil, už jsem se necítila jako ta ubohá Zuzana, o které si všichni myslí, jak je divná, ale najednou jako bych byla někdo jiný. Hned jsem s Vojtou začala chodit znovu, byli jsme spolu pořád. Dokonce jsme začali chodit i na akce naší třídy, všichni si mě začali vážit, chtěli se se mnou bavit a já jsem byla konečně opravdu šťastná.
Netrvalo dlouho a přišla naše první větší krize. Vetřel se k nám do party i jeden bývalý spolužák od Vojtového nynějšího nejlepšího kamaráda, který se do mně asi zamiloval. Pořád se snažil být mi na blízku a vymýšlel si různé blbosti, aby se Vojta naštval. Jeho lži byly tak přesvědčivé, že Vojta nevydržel a řekl mi, že potřebujeme nějakou pauzu. Byla jsem opět, tak nešťastná, že jsem nevěděla, co si mám počít, ale hned druhý den mi Vojta napsal SMSku, že mně strašně miluje a že nevydrží být beze mně. Tak jsme se k sobě opět vrátili a teď spolu chodíme už druhý rok a nic nás nemůže ohrozit...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

o lásce a utrpení:)

(-ler-, 26. 2. 2012 20:09)

http://laskaautrpeni.blog.cz/1202/pribeh-o-lasce

Muj smutný příběh

(iwusqa74@seznam.cz, 30. 1. 2011 20:20)

Znám jednoho kámoše už pomalu 3tím rokem a jednoho dne jsme se prostě k sobě nějak sblížily, chodily spolu a s naší partou ven začali se obíjmat líbat a tak dál... Prostě jak to dělají normální zamilovaní 2 lidé... Bylo to takhle asi měsíc bez chození. A bylo to tu 23 října 2010, když mě šel doprovodit domů, se mě zeptal jestli s ním nechci chodit, já samozřejmě souhlasila! Byli jsme moc šťastní, moje 2 nejlepší měsíce mého života... Až do 8 Ledna 2011. Konec... :'( S Těmito slovy ,,náš vztah nebyl takovej jako ze začátku,, ... Do teď se ptám... Proč? Furt chodíme ven s partou.. a s ním... Každý den ho vídám.., ráda ale každou noc se kvuli tomu trápím a miluju ho čím dál víc a víc... Nevím co s tím nemužu přestat chodit mezi partu, jsme jako rodina, ale bylo by lepší kdyby jsme zase byli spolu.. On si myslí že nejlepší asi bude když budem zase jako kamarádi, ale to prostě nejde já to ovlivnit nemohu... jak se říká: Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní. Nemáte radu? Jak zapomenout a nebo aby náš vztah byl jako ze začátku?

Re: Muj smutný příběh

(Nela, 7. 9. 2011 18:10)

Já a moji kamoši jsme byli domluvení, že pujdeme do bazénu. Šli jsme a moje nejlepší kamarádka tam přivedla kluka se kterým chodila. Jeden kluk z naší party ho znal (byli to bývalí spolužáci). Odpoledne se krásně vyvýjelo... Zažili jsme hromadu srandy, jenže já jsem věděla, že jsem se do něj zamilovala. Moje nejlpeší kamoška se mě na to zeptala, brala to uplně v pohodě. Já jsem jí řekla, že se mi líbí a že jsem se do něj zabouchla. Moje nej kamoška se s ním rozešla kvuli MĚ, abych já byla štastná... Věděla jsem, že ona je z toho smutná, že se s ním rozešla. Já jsem s ním prožila krásných několik dní, jenže on se pak vrátil ke kámošce. A já si do teď vyčítám, že jsem jí to řekla, protože teď to bolí mnohem víc než předtím.... Taky furt přemýšlím, jak zapomenout.

láska ktrá je vzdálená

(martina , 19. 7. 2010 19:06)

lásku jsemnašla ale stále nemám štestí je mi vzdálení nepíše a já nevím co si mám myslet jestli ho uvidím a čekání me zabíjí

hhhhhhhhhhhhhhhhhh

(papi, 13. 6. 2009 15:32)

ja mam taky kluka vojtu a miluju ho moc jinak hezkej pribeh

hhhhhhhhhhhhhhhhhh

(papi, 13. 6. 2009 15:32)

ja mam taky kluka vojtu a miluju ho moc jinak hezkej pribeh

PRO MÁru Rozmana

(ANETA SLEZÁKOVÁ, 19. 4. 2009 0:11)

miluju a porad budu milovat mýho nejlepsiho kamose se kterym sem byla nejzamilovanejsi na svete a chtela bych mu podekovat za to ze sme nejlepsi kamosi i pres to ze sme spolu byly tak dlouho a s problemi jaky sme meli♥porad te budu mýt vic rada nez jen kamarada.....a vam holky radííím:nebudte na kluky zlíí my jsme stejnííí a budte snemi kamaradky pac kdyby sme vsechny kluky co sme kdy meli poslali do p.....tak nemame zadny kamarady:D:D:D..Třeba já se bavím, ze všema myma EX:-*

cau

(pepa, 20. 7. 2008 20:53)

ozvi se pepa

Martin švardela

(Ingrid, 5. 9. 2007 14:13)

ja strašně miluji Martina protože je pěkny na celem světě a je mi smutno poněm po mojim milačkovi to je vše pa martinku pa pa pa pa ingrid to psala

Ondra

(Ingrid, 5. 9. 2007 14:10)

ja strašně miluj Ondru šimončiše potkali jsmne se v kavarne on si kemně sednul a ptal jse jak se jmenuji a ja jsem řekla že jse jmenuji ingrid Exenbergerová to bylo před rokem a pul o te doby už chodime a to je muj přiběch Psala to Ingrid Exenbergerová